Zapraszamy do spędzenia urlopu w cudownej Ustce.

Ustka to niewielkie miasteczko które posiada swój niepowtarzalny klimat i urok. Ze względu na swoje położenie posiada naturalne walory lecznicze i nosi status uzdrowiska. W Ustce panuje specyficzny mikroklimat, powietrze zasobne w jod, sole wapnia i magnezu, które ma dobroczynne działanie na samopoczucie, witalność i zdrowie, szczególnie zalecane w przebiegu alergii, astmy i wszelakich problemów z górnymi drogami oddechowymi.

Turyści chętnie tu powracają o każdej porze roku. Spacery szeroką plażą, zabawy z pociechami, aktywność fizyczna,różnorodność oferowanych kuchni, nocne rozrywki przy muzyce to tylko początek!

A wszystko w przepięknym i pachnącym otoczeniu lasów sosnowych, unikalnej architektury i historii w tle.

Ustka jest bardzo atrakcyjnym miejscem wypoczynku zarówno latem jak i zimą.

W Ustce są do wybory dwie plaże: wschodnia i zachodnia o łącznej długości nabrzeża około 4 km. Plaża zachodnia jest spokojniejsza z uwagi na znaczną odległość od centrum miasta. To właśnie na plaży zachodniej, z uwagi na bezpośrednią bliskość do centrum miasta, skupiają się wszelkie nadmorskie atrakcje, fetiwale, imprezy kulturalne, place zabaw i ścieżki zdrowia. Po tej stronie również znajdują się zejścia dla niepełnosprawnych i dla wózków dziecięcych na plażę oraz miejsca parkingowe, restauracje, deptak.